کفسابی سنگ در تهران و ویژگی های مختلف آن را بشناسید. (ساب زنی سنگ)

آیا شما هر گونه راهنمایی کفسابی کف سابی برای تمیز کردن انواع طبقه که ما اشاره کردیم، دارید؟ آیا شما نوع دیگری از کف را دارید و چگونه این سطح را تمیز می کنید؟ افکار خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید. شستن موی سنتی بهترین راه برای تمیز کردن انواع کفپوش ها است. در حالی که پد های کفسابی سنگسابی با جاروبرقی برای تمیز کردن روزانه خاک گرد و خاک بسیار مناسب هستند، تنها یک تمیز و تمیز و تمیز در هر هفته با رطوبت مناسب می تواند عمیق تر تمیز کردن نیازهای کف را فراهم کند.
کفسابی کف سابی کردن خمیر، بهترین روش برای تمیز کردن ورقه ورقه ورقه ای، کاشی وینیل، و کاشی سرامیک و یا پرسلن است. با این حال، ایده خوبی برای استفاده از آب در هر طبقه چوب یا بر روی ورقه ورقه، چوب پنبه، بامبو یا هر نوع کفپوش دیگری نیست که سازنده از تماس با آب جلوگیری کند. جنگل های مناسب و یا ورقه های ورقه ای ممکن است پاک کردن کفسابی مرطوب گاه به گاه را تحمل کنند، اما خنک شدن سنگین با آب برای این طبقه توصیه نمی شود. چطوری برای پاک کردن یک طبقه.
نکته ای مهم درباره خدمات کفسابی سنگ تهران
به عنوان یک قاعده کلی، سطوح در مناطق ترافیکی بالا، مانند آشپزخانه، ناهار خوری، حمام، ورودی ها و راهروها، باید روزانه روزانه روزانه و یا هر روز یک بار تهیه شود و یک بار در هفته کفسابی تمیز شود. کف سابی در حالی که تمیز کردن خوب برای تمیز نگهداشتن کفها ضروری است، تمیز کردن یا جوشاندن به طور منظم برای سنگسابی حفظ سطح کف و کف پا حیاتی است. این به این دلیل است که خاک و شن و ماسه را حذف می کند که می تواند به کف زمین آسیب برساند. بهترین زمان کفسابی برای تمیز کردن آن است که در مورد تمیز کردن به کار رود.
  • جارو برقی یا جارو و گرد و غبار کفسابی
  • اسفنج کفسابی
  • پاک کننده خانگی (اختیاری)
  • مپ سنگسابی
  • سطل مپ (2) کفسابی
  • پاک کننده مواد شوینده سنگسابی کف سابی
  • حوله یا حوله کاغذی (در صورت نیاز)
کف سابی سنگسابی ساب سنگ تهران

چگونه یک طبقه را کفسابی پاک کنیم

کفساب باشی اکثر مردم تصور می کنند که آنها قبلا می دانند که چگونه یک طبقه را می کشند، اما یک اشتباه کلیدی که اغلب انجام می شود، صرف نظر از استفاده از سطل دوم برای شستشو آب است. استفاده از یک سطل آب شستشو بسیار شایع است و شستشو را در همان آب مورد استفاده برای شستن کفسابی کف نیز شستشو می دهد. روش بهتر این است که از دو سطل استفاده کنید - یکی برای محلول آب و مواد شوینده و دیگری با آب کف سابی تمیزشده. شما کفسابی همچنین می توانید یک سطل را برای شستن آب استفاده کنید و یک حوضچه سینک را با آب شیرین برای شستشو پر کنید.

یک دستگاه سنگسابی و سطل را انتخاب کنید

بر اساس طبقه طبقه خود، یک مورچه را انتخاب کنید. اگر طبقه ای با بافت زیاد دارید، مانند بعضی از کف کاشی سرامیک، شما می خواهید مگس رشته ای کلاسیک تر و یا یک مگس نوار. اگر کف خود را صاف کنید، یک مگس اسفنجی به خوبی کار خواهد کرد. سطل ساب سنگ با پیچ و مهره های داخلی کار می کند کف سابی به خوبی اگر شما کفسابی با استفاده از یک رشته یا نوار مپ، اما هر سطل با یک دسته کار می کند اگر شما با استفاده از یک مگن اسفنجی.

یک شوینده کفسابی را انتخاب کنید

مواد شوینده تمیز کننده ای که برای نوع کفپوش شما طراحی شده است را انتخاب کنید. اجتناب از محصولات تبلیغاتی با استفاده از عباراتی مانند "کفسابی"، زیرا این می تواند منجر به انباشته شدن کف سابی سنگسابی شود که با گذشت زمان بروز کند.

جاروبرقی یا خلاء اول سنگسابی

جلوگیری از اینکه کف خود را تبدیل به یک چسبنده، نارنجی گلدان را با جارو کردن و یا جمع کردن کف به طور کامل قبل از همیشه دست زدن به مورچه به کف. این نیز زمان خوبی برای پیشگیری از لکه های چسبنده کفسابی یا لکه دار است که شما متوجه می شوید هنگام جارو کردن یا جوشاندن. این کار را با استفاده از آب اسفنجی کف سابی و صابون یا محلول تمیز کردن خانگی مورد علاقه خودتان (مطمئن شوید که برای کفپوش کفسابی خود ایمن است).
سنگسابی کفسابی کف سابی سنگ

سطل ها سنگسابی را پر کنید

هر سنگسابی سطل را با آب گرم پر کنید، که بهتر و سریعتر از آب سرد یا گرم پاک می شود. مواد شوینده مغناطیسی را به سطل شست اضافه کنید. اجتناب از وسوسه به افزایش مقدار مواد شوینده در تلاش برای افزایش قدرت تمیز کردن (و یا سرعت). این یک ایده خوب نیست، زیرا آب شسته شده با آب غلیظ کفسابی بهتر نخواهد شد و فقط شستشو سخت تر کف سابی خواهد بود. همیشه از دستورالعمل های بر روی برچسب مواد شوینده استفاده کنید.

Comments

Popular posts from this blog

بهترین کفسابی تهران را از گروه خدمات کفسابی بخواهید

کفسابی در تهران - سنگسابی با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین متد روز دنیا